Топ продаж




Піддон душовий SHOWER Slim 90x90х5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піддон душовий SHOWER Slim 90x90 - 900x900x50 мм.
Піддон акриловий SLIM
Опис:
• Форма прямокутна
• Піддон: Дрібний
• Без сифону
• Отвір під сифон - 90 мм Ø"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 8 500 ₴

