

Піддон душовий SHOWER Slim 100x80х5
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піддон душовий SHOWER Slim 100x80х5 - 1000x800x50 мм.
Піддон акриловий SLIM
Опис:
• Форма прямокутна
• Піддон: Дрібний
• Без сифону
• Отвір під сифон - 90 мм Ø"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 10 400 ₴

