

Піддон душовий прямокутний SHOWER Drop 120x80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піддон душовий прямокутний SHOWER Drop 120x80см - 1200x800х150 мм
Піддон акриловий DROP
Опис:
• Форма прямокутна
• Піддон: Дрібний
• Комплектація: металева планка з нержавіючої сталі, траповий сифон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shower |
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 10 000 ₴

